انواع روش های خرید کاندوم و نحوه استفاده از کاندوم

با اینکه این روزها استفاده  از  کاندوم بسیار فراگیر شده و برنامه های سازمان بهداشت جهانی برای در دسترس بودن  و یا خرید کاندوم به شکل آسان  پایه ریزی شده است. باز هم افراد بسیاری هستند که با این محصول  غریبه بوده و یا با نحوه استفاده از آن آشنا نیستند.ابعاد بهداشتی استفاده از کاندوم بسیار مهم تر از بحث جنسی آن میباشد.

دقت کنید که همه افراد کاندوم را در مرحله اول برای پیشگیری از باداری ناخواسته و در مرحله بعدی برای پیشگیری از انتقال بیماری های جنسی استفاده میکنند.بر اساس اخرین آمارها نزدیک به 80 درصد زوجها برای برقراری رابطه جنسی از کاندوم استفاده می کنند.البته این روزها تنوعی که در تولید این محصول وجود دارد باعث شده تا مردم علاقه بیشتری برای مصرف کاندوم نشان دهند.فروشگاه ها شهری و آنلاین بسیاری مدل های متنوعی از کاندوم عرضه میکنند.

فروش کاندوم این روزها به یک کار عادی تبدیل شده و مشکلات و مسائلی که در گذشته برای تهیه کاندوم وجود داشت از بین رفته است.شما میتوانید امروزه با مراجعه به یک فروشگاه سوپر مارکت کاندوم مورد نیاز خود را تهیه نمایید.دقت کنید که کاندوم را براساس نیاز و شرایطتان انتخاب کنید و درگیر تبلیغات و بسته بندی های جذاب کاندوم ها نشوید.برای خرید این محصولات میتوانید به آدرس http://foroshcandom.rozblog.com مراجعه نمایید.

نحوه استفاده از کاندوم

بعداز این که برای خرید کاندوم به مراکز فروش کاندوم آنلاین یا فروشگاه های سطح شهر مراجعه کردید و کاندوم مورد نیازتان را تهیه کردید برای استفاده از کاندوم به شکل زیر عمل کرده و در طول کل این فرایند مراقب باشید که آسیبی به کاندوم وارد نشود.

مرحله اول

کاندوم مورد نظر را از یک طرف (لبه زیگ زاگی) آن به آرامی باز نمایید.

مرحله دوم

کاندوم را از بسته خارج کرده و پشت و روی آن را مشخص نمایید تا مطمئن شوید که از کدام سمت باز میشود.دقت کنید در این مرحله بیش از یک دور از کاندوم را باز نکنید.

مرحله سوم

مطمئن شوید که سر کاندوم به صورت مستقیم و رو به بیرون باشد ( منظور قسمت نوک کاندوم که حالت مخزن ذخیره دارد میباشد)

مرحله چهارم

دقت کنید که آلت شما باید برای قرار دادن آلت در حالت نعوظ  باشد تا بتوانید کاندوم را به صورت کامل  و صحیح استفاده نمایید.

مرحله پنجم

نوک کاندوم (مخزن ذخیره) را با دو انگشت اشاره  و شصت بگیرید تا هوای داخل آن تخلیه شود و هوایی در کاندوم در هنگام کشیدن وجود نداشته باشد.

مرحله ششم

با دو انگشت یک دستتون نوک کاندوم رو محکم فشار بدید و با دست دیگه کاندوم رو روی آلت جنسی تون باز کنید.

مرحله هفتم

بعد از رابطه و انزال, آلت خود را سریعا از  کاندوم خارج نمایید و سر کاندوم را گره بزنید و آن را در سطل زباله قرار دهید.

دقت کنید که همه کاندوم های  موجود در  مراکز فروش کاندوم یک بار  مصرف میباشد.از سوی دیگر برای خرید کاندوم دست و دل باز باشید و سعی کنید از بهترین کاندوم موجود استفاده نمایید. این موضوع باعث میشود که یک رابطه لذت بخش با اطمینان خاطر و البته  هیجان انگیز را تجربه کنید.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.