برگزاری اکران خصوصی ۲ فیلم سینمایی در یک شب

در پردیس سینمایی ملت، مراسم اکران خصوصی دو فیلم سینمایی شاخ کرگدن و بلوک 9 خروجی 2 به صورت همزمان برگزار شد. با ما همراه شوید.

در ابتدای این اکران محمد رضا شریفی نیا تهیه کننده «بلوک ۹ خروجی ۲» نیز با حضور در این مراسم اظهار داشت: در ابتدا لازم است بگویم که علیرضا امینی کارگردان این فیلم هم اکنون در حال ساخت یک سریال نوروزی است و برای همین امشب در کنار ما نیست، فیلم به مساله طلاق در خانواده ایرانی می پردازد و با اینکه اثر تلخی است به تمام خانواده های ایرانی توصیه می کنم تا «بلوک ۹ خروجی۲»را تماشا کنند. لازم است اشاره کنم که برای اولین بار دو فیلم در یک شب رونمایی می شود که در نوع خود جالب است و از تمامی عزیزانی که امشب کنار ما آمدند ممنونم.

در ادامه رضا حیدری بازیگر «شاخ کرگدن» افزود: اثری که امشب کنار هم تماشا خواهیم کرد فیلم دشواری بود که در کارنامه سینمای اکشن ایران ماندگار خواهد شد، اکران این فیلم با جشنواره فجر مصادف شد و شرایط بدی را پشت سر گذاشته است. من از تمامی مردم و اهالی رسانه خواهشمندم تا از سینمای مستقل حمایت کنند.

حمید رضا آذرنگ بازیگر فیلم سینمایی «بلوک۹خروجی ۲» نیز اظهار داشت: این فیلم بخاطر تلخی اش ۴سال توقیف شد و مسئولین به دلیل ذائقه سنجی مانع از اکران آن شدند! آنها فیلمی را توقیف کردند که به موضوع طلاق می پردازد و پیام خوبی برای خانوده ها دارد. هیچکس به داد این فیلم نرسید و سالها از اکران عقب ماند و خوشحالم که «بلوک ۹ خروجی ۲» بزودی اکران می شود.

محسن محسنی نسب کارگردان «شاخ کرگدن» نیز در پایان گفت: ما امشب فیلم را در کنار هم میبینیم، «شاخ کرگدن» فیلم خیلی سختی بود و در چند کشور ساخته شد فضای کار با فیلم های معمول متفاوت بود و امیدوارم که تاثیر واقعی اش را روی مخاطب را بگذارد.

گفتنی است اجرای این مراسم بر عهده جواد یحیوی و برگزاری آن را مازیار رضا خانی عهده دار بود.

«شاخ کرگدن» از ۱۱ بهمن ماه اکران خود را آغاز کرده است و «بلوک ۹ خروجی ۲» از دوم اسفند ماه اکران خواهد شد.

منبع: سینماپرس

نوشته برگزاری اکران خصوصی 2 فیلم سینمایی در یک شب اولین بار در ویکی جوان. پدیدار شد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.