رونمایی از بی ام و Z4 رودستر با مشخصات جذاب

همان طور که علاقه مندان بی ام و انتظار دارند، نسخه های متفاوت بی ام و Z4 از مدل پرفورمنس و سری M40i فراتر نمی روند. بی ام و خبری مبنی بر تولید مدل های متنوع منتشر کرده است.

آلمانی ها به تازگی جزئیات خودرو بی ام و Z4رودستر را بازگو کرده اند. ضعیف ترین و در عین حال ارزان ترین مدل، بی ام و Z4 sDrive20i می باشد. موتور این خودرو ۲ لیتری ۴ سیلندر بنزینی با قدرت ۱۹۴ اسب بخار و ۳۲۰ نیوتن متر گشتاوری است. شتاب آن معادل ۶.۶ ثانیه می باشد و پیشرانه آن به جعبه دنده اتوماتیک ۸ سرعته متصل می گردد.

رونمایی از بی ام و Z4رودستر

از دیگر خصوصیات این خودرو می توان به تعلیق ۵ میله ای در عقب همراه با تعلیق مک فرسون جلو مجهز به یاتاق های کنترل هیدرولیکی در کمک فنر و وزن ۱۴۸۰ کیلوگرمی اشاره کرد. رونمایی از بی ام و Z4رودستر

مدل بی ام و Z4 sDrive30i دارای سیستم تعلیق مدل قبلی و موتور ۲ لیتری ۴ سیلندر، قدرت ۲۵۴ اسب بخار و گشتاور ۴۰۰ نیوتن متر می باشد. شتاب آن برابر با ۵.۴ ثانیه، وزن آن معادل با ۱۴۹۰ کیلوگرم و دارای جعبه دنده ۸ سرعته خواهد بود.

رونمایی از بی ام و Z4رودستر

مدل دیگری از این خودرو، بی ام و Z4 sDrive40i با موتور ۳ لیتری ۶ سیلندر، شتاب ۴.۴. ثانیه(برای رسیدن به سرعت ۹۶ کیلومتر)، قدرت بین ۵۰۰۰ تا ۶۰۰۰ دور بر دقیقه و گشتاوری ۵۰۰ نیوتن متر بین ۱۶۰۰ تا ۴۵۰۰ دور بر دقیقه ارائه شده است. این خودرو دارای تعلیق انطباقی ام اسپرت(M sport)، ترمز و دیفرانسیل M اسپرت می باشد.

رونمایی از بی ام و Z4رودستر

سقف این خودرو در ۱۰ ثانیه باز و بسته می شود. این مدت زمان سریع ترین زمان را برای باز و بسته کردن سقف در طول تاریخ رقم می زند. سقف بازشونده با رنگ سیاه و به عنوان آپشن در رنگ آنتراسیت با افکت نقره ای عرضه می گردد.

The post رونمایی از بی ام و Z4 رودستر با مشخصات جذاب appeared first on آرگا.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.