مکان های دیدنی تورنتو کانادا و زیبایی های این شهر

در شهر تورنتو می توانید با قدم زدن در خیابان های قدیمی و خیابان های لوکس و مدرن خاطرات زیادی را تداعی کنید و از سفر خود لذت ببرید در این شهر جاذبه های توریستی تاریخی بسیاری وجود دارد و مکان های دیدنی تورنتو علاوه بر جاذبه های تاریخی شامل جاذبه های طبیعی برای گردشگران است. وجود برج ها و آسمان خراش ها با معماری به روز توجه هر گردشگری را به خود جلب می کند و نقطه ای برای جذب گردشگر است.      جزایر زیبای تورنتو

مکان های دیدنی تورنتو و دیدنی های آن

تورنتو مرکز برگزاری جشنواره های هنری و موسیقی است و هنرهای بی نظیری در سالن های تئاتر این شهر به نمایش گذاشته می شوند که هر ساله گردشگران زیادی از خارج به این نمایشگاه ها می روند و از آن دیدن می کنند.

مناطق ویژه تورنتو

قصر کازالوما:

این قصر از معماری شگفت انگیزی برخوردار است   و معماری آن به دوران قرون وسطی باز می گردد و توسط فرد ثروتمند کنادایی بنا شده است و از آن استفاده تجاری داشته است در این کاخ مجموعه ارزشمندی از ۱۰۰ اتاق و حمام های مجهز وجود دارد.

مناطق تاریخی تورنتو

آکواریوم ریپلی کانادا:

این آکواریوم یک جاذبه مدرن و از مکان های دیدنی تورنتو است و گونه های مختلفی از جانوران آبزی در این آکواریوم موجود می باشد این آکواریوم که به شکل تونلی بزرگ است فضای آرام و دلنشین را بریا بازدید کنندگان فراهم می کند.

آکواریوم شهر تورنتو

های پارک:

این پارک از بزرگ ترین فضای سبز در تورنتو است و دارای پلی پوشیده از برگ های درختان است و بازدیدکنندگان می توانند به طور رایگان از اماکانات تفریحی این پارک زیبا استفاده کنند. قدم زدن در فضای چشم نواز این پارک می تواند لذتی ویژه را برای شما ایجاد کند.

جاذبه ها و مکان های دیدنی تورنتو

بازارچه سنت لاورنس:

در این بازارچه فروشگاه مختلف وجود دارد و می توانید به راحتی در آن خریدهای خوب و دلخواه خود را انجام دهید در این بازارچه کنسرت های بسیاری نیز برگزار می شود.

بازارچه تورنتو

مرکز خرید ایتون سنتر:

این مرکز خرید یک مرکز تجاری است و اگر قصد دارید تا از جاذبه های مدرن و مکان های دیدنی تورنتو با امکانات مناسب دیدن کنید می توانید این مرکز خرید لوکس و شیک را انتخاب کنید.

بازار لوکس تورنتو

برجcn:

این برج از مهم ترین جاذبه های توریستی تورنتو و معروف ترین آنها است که دارای ارتفاع ۵۵۳ متر است و با رفتن به بلندترین نقطه برج می توانید نمایی وسیع از شهر را مشاهده کیند دیدن این برج در شب لذت خاص خود را دارد در اطراف این برج مهم ترین امکانات تفریحی و توریستی برای گردشگران در نظر گرفته شده است.

تورنتو شهر زیبای کانادا

جزایر تورنتو:

این جزیره یک کیلومتر از سواحل فاصله گرفته و در آن می توانید از امکانات قایق رانی، شنا و دیگر امکانات تفریحی استفاده کیند خانه های ویلایی با معماری زیبا از جاذبه های دوست داشتنی در سواحل این جزایر است.

جاذبه های خاص تورنتو

تورنتو به دلیل برخورداری از جنبه توریستی و گردشگری دارای جاذبه های مهم و زیبایی است که از جمله دیگر جاذبه های گردشگری تورنتو می توان به تالار هاکی، باغ وحش، گالری هنر، استادیوم و… اشاره کرد/

The post مکان های دیدنی تورنتو کانادا و زیبایی های این شهر appeared first on آرگا.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.